Obóz Rugby dla dzieci i młodzieży

Obóz sportowo-wypoczynkowy w Górach Opawskich – Pokrzywna 2020.Dla Kogo? Na ten wyjazd zapraszamy dzieci i młodzież o zamiłowaniu do sportu i do aktywnego spędzania czasu.

Na obozie nie zabraknie rozgrywek sportowych w wielu dyscyplinach, wzajemnej rywalizacji oraz przeróżnych konkursów i zabaw, które tworzą niezapomnianą atmosferę. Oprócz tego codzienne kąpiele w basenie oraz korzystanie z atrakcji parku wodnego będą doskonałą szansą na odpoczynek i regenerację.


Obóz dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 14 lat.Gdzie? Atrakcyjna miejscowość turystyczna Pokrzywna (kompleks sieci hoteli Gorzelanny). Noclegi w pokojach 2, 3, 4 i 5 osobowych z wyżywieniem ( 4 posiłki dziennie) w ośrodku wypoczynkowym Chrobry (https://www.gorzelanny.pl/hotel-chrobry/)Program obozu:
-zajęcia sportowe z rugby, wycieczki piesze, rozgrywki w siatkówkę plażową i beach rugby, gry i zabawy ogólnorozwojowe, zajęcia gimnastyczne, wycieczki rowerowe (wypożyczalnia rowerów)-zajęcia rekreacyjne na basenie otwartym oraz krytym pod opieką ratowników, korzystanie z parku wodnego ze zjeżdżalniami i placem zabaw-wycieczka do kopalni złota w Złotym Stoku, korzystanie z parku linowego, kręgielni, oraz zwiedzanie zaginionego miasta Rosenau i atrakcji interaktywnego parku edukacji i rozrywki, kino 7D, kajaki i rowerki wodne-boiska sportowe i plac zabaw na terenie ośrodka, boisko trawiaste do treningów rugby, wspólne ognisko na zakończenie obozu-dyskoteki i zabawy integracyjne, wieczorne kino letnie, karaoke, gry planszowe
Termin: Od 29 czerwca do 7 lipca 2020 r. ( 9 dni )
Cena: 1290zł (zaliczka 500 zł płatna do 15 marca!) Ilość miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń.
Cena zawiera :
– zakwaterowanie i wyżywienie
– przejazd PKP + autokarem
– realizację programu
– opiekę wykwalifikowanej kadry
– ubezpieczenie- bilety wstępu do kopalni złota, parku linowego, baseny, park wodny i inne atrakcje ujęte w programieOrganizatorzy : Klub Sportowy AZS AWF Warszawa oraz Małopolski Okręgowy Związek RugbyKontakt: Anna Grabska (518 788 821); Paweł Grabski (698 915 333)PROSIMY O INFORMACJĘ POD POSTEM – JEŚLI KTOŚ JEST ZAINTERESOWANY.