PODSUMOWANIE: IV KOLEJKA – I LIGI RUGBY

Po wygranej w poprzedniej rundzie pełni nadzieji i zapału pojechaliśmy na kolejne spotkanie. Tym razem mierzyć nam się przyszło z zespołem Arka Rumia.

Mecz rozpoczął się od prowadzenia Arkowców. Mocna gra przyniosła rezultat w postaci serii przyłożeń gospodarzy. Zaczęliśmy mozolnie odrabiać straty i finalnie po kilku minutach drugiej połowy byliśmy na prowadzeniu.

Niestety nie starczyło koncentracji na najważniejsze fragmenty meczu. Czerwona kartka jednego z naszych zawodników spowodowała dezorganizację w naszych szeregach.

Bezlitośnie wykorzystali to Arkowcy. Mecz skończył się wynikiem 43:26 na korzyść ekipy z Rumii.
Nie odzwierciedla on w pełni przebiegu gry ale musimy się z nim pogodzić i wyciągnąć wnioski na przyszłość.

W kolejnej rundzie czeka nas bardzo ważny mecz z niepokonanej drużynie I ligi Sparta Jarocin. Już dzisiaj zapraszamy kibiców na stadion na Marymonckiej.