Sekcja RUGBY AZS AWF kontynuuje tradycje założonego w 1956 roku zespołu AZS-AWF Warszawa.

Walczymy o najwyższe wyniki sportowe.

Nasze drużyny seniorskie aktualnie walczą o miejsca w pierwszej lidze. Kobiety w odmianie 7 osobowej, mężczyźni w rugby XV.

Dzieci oraz młodzież grają na coraz lepszym poziomie,

zasilając kadry wojewódzkie i śmiało mogą liczyć na grę w reprezentacji Polski. Wiemy, że ciężka praca u podstaw doprowadzi do sukcesów!

Poza aspektem sportowym – jesteśmy grupą fajnych ludzi z pasją, kierujących się wartościami. Tworzymy wielką rugbową rodzinę, poprzez angażowanie zawodników, przyjaciół, rodziców, kibiców oraz działaczy w życie naszej sekcji. !Rugby w sercu – z sercem do rugby!
Szkolenie dzieci

Bardzo mocno rozwijamy oraz promujemy rugby wśród najmłodszych! Realizujemy programy skierowane do dzieci i młodzieży, edukujemy w przedszkolach i szkołach. Obraliśmy kierunek – „Stawiamy na młodzież” i konsekwentnie dążymy do celu.

Nasza piramida szkoleniowa zaczyna się na etapie przedszkola. Jako jedyni w stolicy szkolimy tak młodych adeptów rugby. Nasi najmłodsi zawodnicy mają zaledwie 4 lata. Pokładamy w nich ogromne nadzieje, oprócz umiejętności rugbowych, stawiamy na ich ogólny rozwój.

Wsparcie studentów AWF

Chciałabyś/Chciałbyś reprezentować Klub z tradycjami i jednocześnie studiować na  Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie? Jako sekcja oferujemy możliwość wsparcia rekrutacji dla przyszłych zawodników KS AZS-AWF Warszawa rugby! Zawodnicy sekcji Rugby mogą ubiegać sie o stypendia sportowe na uczelni.

Zawodnicy AZS-AWF korzystają również z domów studenckich położonych na terenie Uczelni.

Czekamy na studentów AWF!

Jesteśmy jednym z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce: 16-krotny mistrz Polski, 3-krotny zdobywca Pucharu Polski. Zajmujemy pierwsze miejsce w klasyfikacji medalowej Mistrzostw Polski w rugby.

AZS-AWF Warszawa jest wielosekcyjnym sportowym klubem uczelnianym z 70- letnią tradycją. Sekcja rugby jest jedną z 13 obecnie działających  sekcji: futsal, jeździectwo, judo, kickboxing, lekkoatletyka, piłka ręczna, piłka siatkowa, pływanie, rugby, szermierka, taekwondo, wioślarstwo, zapasy.

organizujemy wspaniałe imprezy RUGBY na poziomie lokalnym, ogólnopolskim i miedzynarodowym

Eventy i Turnieje RUGBY


Od 2013 roku zorganizowaliśmy ogrom imprez krajowych i międzynarodowych. Rozgrywki ligowe kobiet oraz mężczyzn, turnieje, pikniki, warsztaty, półkolonie. Wszystkie inicjatywy były na najwyższym poziomie organizacyjnym oraz sportowym.